Астрономія

Глобальний проект " Pale Blue Dot " - це заключна всесвітня ініціатива, що проводиться в рамках святкувань сторіччя Міжнародного астрономічного союзу.
Цей проект присвячений одному із знакових зображень нашої планети, зробленому  космічним кораблем "Вояджер-1"
Це зображення показує вразливість Землі, ілюструє, наскільки вона крихка і незамінна, демонструє, яке маленьке місце вона займає у Всесвіті. Земля на зображенні - це лише один піксель, блідо-синя крапка.
В рамках цього проекту учні нашої школи переглянули відеоролики «Розповіді астронавтів про Землю», успішно пройшли акція «Обіцянка Землі», виставка «Друге життя старим речам» та диспут «Як ви розумієте слова американської астронавтки українського походження Гайдемарі Стефанишин-Пайпер  «Мрійте про космос, щоб захистити Землю». Діти створили  плакати «Живе обличчя Землі» та виготовили лепбук «Книга скарг планети Земля».








На підтримку глобального проекту «День Астрономії в школах», який проводив  Міжнародний Астрономічний Союз в рамках «Тижня наук» наші учні створили моделі Сонячної системи, виготовили телескоп з каналізаційних труб, намалювали малюнки. Пройшли наукові театральні хвилинки та наукові перерви. Цікавими для дітей стали години наукових експериментів. Відбувся перегляд інтерактивного моделювання космічних явищ та уявної подорожі по Місяцю. Діти познайомилися з професією «Космічний гід». Учні подискутували "Чи потрібен Україні космодром?" Був організований перегляд тематичних фільмів та мультфільмів.















Глобальний проект Міжнародного астрономічного союзу в нашому закладі 11.11.2019 -15.11.2019

 Перемога в номінації "Найяскравіша команда"







Екскурсія до обсерваторії Черкаського національного університету


 Вивчаємо тему сезону і готуємося до фестивалю








Тема сезону 2018-2019 в програмі
FIRST LEGO League Junior – «Місія Місяць»


 https://drive.google.com/file/d/0B8qaHRz9NeRMc3dKa1pKX3EyX00/view?usp=sharing

Немає коментарів:

Дописати коментар